Легкоатлетичний крос

2 жовтня 2018 року на території парку «Деповський» відбулися щорічні районні змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь 12 команд закладів загальної середньої освіти району та міста (115 учнів).

Програма змагань включала: біг на 1 км - юнаки та дівчата 2001-2003, 2004-2005 р.н.; біг на 500 м - юнаки та дівчата – 2006-2007 р.н.

Учасників змагань вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Н.С., начальник відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Мороз В.П. та директор дитячо-юнацької спортивної школи Чернявський В.П.

Переможцями та призерами змагань стали

Молодша вікова группа:

Юнаки

І місце – Великий Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІ місце – Камишніков Олександр (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІІ місце – Коверда Валентин (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Дівчата

І місце – Велика Юлія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІ місце – Тарасенко Анастасія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІІ місце – Бібікова Валерія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Середня вікова группа:

Юнаки

І місце – Собакар Олексій (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІ місце – Павлик Руслан (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІІ місце – Остапенко Юрій (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Дівчата

І місце – Лещенко Катерина (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІ місце – Андрущенко Альона (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІІ місце – Носар Віталіна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Старша вікова группа:

Юнаки

І місце – Литвиненко Сергій (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІ місце – Буряк Роман (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІІ місце – Бердега Роман (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Дівчата

І місце – Баранівська Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),

ІІ місце – Миронченко Аліна (Короваївська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІІ місце – Матвієнко Марина (Гребінківська гімназія).

Всі призери та переможці отримали грамоти, медалі та солодкі призи.

viber image28

viber image31

viber image34

viber image35

viber image36

viber image37

viber image29

viber image30

 

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash