Український коровай - символ миру і родинного тепла

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підвів підсумки заочного Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай".

Основним завданням Конкурсу є створення умов для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді, залучення їх до активної пізнавальної, наукової і трудової діяльності, сприяння збереженню родинних звичаїв любити та шанувати хліб, підтримки сімейних традицій, де окрасою свята є хліб.

У конкурсі взяли участь понад 300 учасників: родинні колективи, учні та учнівські колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти різних регіонів України та м. Києва. 

Творча робота "Весільний коровай" умільців із с. Рудка Гребінківського району Дубини Оксани Петрівни, Дубини Олени Миколаївни та Дубини Тетяни, вихованки об'єднання «Берегиня» при Рудківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник - заступник директора школи з виховної роботи Шевченко Олена Володимирівна), стала переможцем конкурсу та нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вітаємо з перемогою Рудківську ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради!

44262579 179260679626925 3032844826258178048 n

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash