Свято-квест «Скарби осені»

29 жовтня 2018 року на території парку міського Будинку культури відділом освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації для учнів закладів загальної середньої освіти району з нагоди початку осінніх канікул проведено свято-квест «Скарби осені».

У святкуванні брали участь команди Гребінківської гімназії, Кулажинської та Овсюківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Атмосферу заходу створили образи учнів, котрі відповідали кельтським мотивам відзначення Нового року, приходу зими, дня святкування жнив – Хелловін.

Програма свята складалася із конкурсу на найкращу композицію із гарбуза, цікавої та пізнавальної вікторини, завдання на написання акровірша «Створи вірш», виконання найкреативнішого гарбуза із паперу та підручних матеріалів, вміння на дотик, із зав’язаними очима, розпізнати, що за предмет – забава «Загадкове відерце», змагання між командами у грі «Вечеря для чаклунки», спритності та дотепності у квесті «Скарби осені».

Виконання конкурсних завдань оцінювало журі, до складу якого ввійшли працівники відділу освіти, молоді та спорту, батьки та вчителі.

Перемогу у І-му етапі здобули учні команди «Монстри на канікулах» Гребінківської гімназії. У ІІ-му етапі з проходження квесту «Скарби осені» найвправнішими стали школярі команди «SuperStar» Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Гарний настрій дітей доповнили солодкі призи від організаторів заходу.

2116754861011 2121315
149 2