«Моя Батьківщина – Україна»

Підведено підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

На підставі висновків журі районного етапу експедиції переможцями стали пошукові загони Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Кіприк В.О. і Молчанов С.О.), Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Бескішкіна А.М. і Приходько М.О.), Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Дяченко О.С. і Васько С.О.).

WP 20181106 11 08 38 Pro

Пошукова група "Рушничок" Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. зібрала матеріал про майстринь рукоділля села Тарасівка (напрямки експедиції "Із батьківської криниці", "Майстрині села Тарасівка").

Пошукова група "Шкільний дендрарій" Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. здійснила екологічну екскурсію територією школи, вивчила та описала породи деревних рослин, дослідила історію насаджень, визначила екологічний стан окремих дерев (напрямок експедиції "Географія рідного краю").

Пошуковий загін "Короваївський курінь 2018 року" Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. провів дослідження періоду козацької доби Гребінківщини та Полтавщини (напрямок експедиції "Козацькому роду нема переводу").

Роботи переможців районного етапу будуть подані для участі в обласному етапі експедиції.