«Веселка робітничих професій»

Як повідомляє Урядовий портал, 51 % української молоді працює не за фахом. Ці дані говорять про існування великої вірогідності, що кожен другий завтрашній випускник школи у майбутньому працюватиме не за спеціальністю. Неусвідомлений і часто ситуативний вибір професіїі є також однією з причин високого рівня безробіття. 

У зв'язку з цим завданням відділу освіти, молоді та спорту, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти у тісній співпраці із фахівцями Державної служби зайнятості, а також керівниками вищих навчальних закладів є допомога учням правильно зорієнтуватися і визначитися з майбутньою професією. 

Саме з такою метою 9 листопада 2018 року на базі Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся захід з профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл Гребінківського району «Веселка робітничих професій», який відкрили фахівець з питань зайнятості Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Є.Гуняга та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації О.Пісня.

Серед присутніх – учні старших класів Кулажинської, КороваївськоїМайорщинської і Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З майбутніми абітурієнтами профорієнтаційну роботу проводилиінспектор ювенальної превенції Гребінківського відділу поліції ГУНП у Полтавській області Т.Романченкопредставники Полтавського базового медичного коледжу, Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. ХоролБерезоворудського аграрного коледжу, професійно-технічного училища № 46 с. Лазірки.

Вибір професії – це справа не одного дняСподіваємося, що ми знаходимося на правильному шляху і наша співпраця обов’язково визріє позитивним результатом! 

viber image

viber image10

viber image2

viber image1

viber image3viber image4viber image5viber image6viber image13viber image12viber image7viber image8viber image9 

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash