Вітаємо з перемогою!

1   З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотомистецтва у виховному процесі  Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учніської молоді з 22 по 25 січня 2019 року була організована Фотовиставка до Дня Соборності України "Україна - це Ми!". На конкурс було представлено 112 фотографій з 17 районів та міст Полтавщини, 3 закладів обласного підпорядкування, 5 територіальних громад та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. В числі 8 переможців конкурсу, роботи яких направлені для участі у Всеукраїнській фотовиставці, робота учениці 9 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харковець Валерії "Мости дружби. Схід і захід завжди будуть разом!" (керівник Лисенко Микола Андрійович). Вітаємо Валерію та її керівника Миколу Андрійовича з перемогою в конкурсі!

viber image4