Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

viber image3

З листопада 2018 по лютий 2019 року в Гребінківському районі проходив І етап (відбірковий регіональний тур) Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», організатором якого є ТОВ "Редакція журналу "Охорона праці" за підтримки Державної служби України з питань праці та її територіальних органів, присвячений Дню охорони праці в Україні, який відзначається щорічно 28 квітня згідно з Указом Президента України.

До відділу освіти, молоді та сорту Гребінківської райдержадміністрації надійшло чимало дитячих робіт. Активну участь у конкурсі взяли учні Кулажинської, Майорщинської, Тарасівської, Короваївської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Найкращі роботи будуть направлені до Управління Держпраці в Полтавській області для участі у ІІ-му етапі (фінал та оголошення переможців) конкурсу.

viber image1viber image4viber image2