Успішна жінка Полтавщини

998328475 big

Цікаво чи замислювався хтось із нас над тим, якою повинна бути успішна та сильна жінка? Безперечно, такі риси як рішучість, впевненість, винахідливість, цілеспрямованість, принциповість повинні бути присутні в характері такої жінки. Кожна жінка в цьому світі є унікальною та заслуговує великої чоловічої уваги та поваги! Адже жінки можуть все! Вони легко переносять вагітність та пологи, успішно виховують дітей, допомагають реалізуватися чоловікові, вирішують всі негаразди та неприємності, будують кар’єру, а ще ведуть домашнє господарство та готують смачні фірмові страви. І найголовніше - поєднувати це все, щоб виглядати одночасно успішною, сильною та чарівною і ніжною. 

В рамках відзначення Міжнародного жіночого дня в Гребінківському районі 7 березня 2019 року о 10.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться церемонія нагородження учасниць І (районного) етапу обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини".

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації запрошує всіх бажаючих долучитися до свята.

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash