Щодо відзначення Всесвітнього дня води

22 березня 2019 року відзначатиметься Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році, з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі.

Враховуючи зазначене вище, МОН пропонує 22 березня 2019 року провести у закладах освіти виховні заходи та уроки присвячені Всесвітньому дню води, які сприятимуть інформуванню молоді про необхідність шанобливого ставлення до води, а також продемонструвати відеоролики про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм, розроблених на замовлення Державного агенства водних ресурсів України.

Метою проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню води, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.В цей день в закладах загальної середної та дошкільної освіти району планується провести виховні заходи, інформаційні хвилинки, вікторини, години спілкування, уроки за темами: «Вода – це життя», «Вода – знайома незнайомка» та проведення флешмобів, конкурсів малюнків, віршів.

Лист МОН "Щодо відзначення 22 березня 2019 року в закладах освіти Всесвітнього дня води"