Привітання дітей з багатодітних сімей до Дня Святого Миколая

На виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини «Полтавщина –дітям!» відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участю  першого заступника голови райдержадміністрації Лисогор В.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бігун Н.О., головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту РДА Кохно Л.М.  привітали дітей з багатодітних сімей з Днем Святого Миколая і вручили їм набори кондитерських виробів, канцелярських товарів та вітальних наліпок.