Міжнародний конкурс «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

З метою розвитку патріотичної та екологічної свідомості школярів та учнівської молоді в м. Полтава був проведений обласний етап XІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» під гаслом «Таємниці і цікавинки моїх рідних околиць», в якому взяли участь роботи учнів із 17 районів Полтавської області.

Гребінківський район представляли вихованці гуртка «Рукодільниця» Рудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. під керівництвом заступника директора з виховної роботи Шевченко О.В. Роботи Козловської Світлани (5 клас) та Новицької Анни (6 клас) взяли участь у номінації «Моя серветка гаптована» та були відзначені дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо дівчаток та їх керівника з високим досягненням та бажаємо подальших успіхів!

IMG 20190415 125025 3 IMG 20190415 124929