Обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

12 квітня 2019 року за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облжержадміністрації ​в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді було проведено ХІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

18 команд, що були попередньо відібрані серед 32-х учасників обласного етапу, змагалися за звання найкращого та найуспішнішого юнацького колективу, що займається пропагуванням здорового способу життя серед однолітків.

У конкурсі літературно-спортивних міні-композицій Гребінківський район представляла переможниця І-го (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» - команда «Активні» Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Ткаченко А.С.). В загальному заліку наша команда зайняла 8 місце, набравши 25,6 балів.

У конкурсі плакатів наші учні посіли призові місця: ІІ місце - Харковець Валерія, учениця Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце - Середа Вікторія та Силка Христина, учениці Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів .

Хотілося б зазначити, що з кожним роком майстерність учнів та педагогів закладів загальної середньої освіти району зростає. Команди відзначаються високим рівнем підготовки, новизною, різноманітністю та креативністю матеріалів за заданими темами, режисурою, рівнем виконання, дотепністю, вокальною довершеністю.

Вітаємо наших учнів та їх наставників - учасників ХІ обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» з новими здобутками!