Першість району з волейболу

11 травня 2019 року в Майорщинськый ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися змагання першості району з волейболу серед школярів.

Переможцем змагань стала команда Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіли учні Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст., на третьому місці - команда Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команда-переможець змагань нагороджена кубком та грамотою, призери - грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює подяку директору Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Лисенку Олександру Миколайовичу та вчителю фізичної культури Савченку Володимиру Володимировичу за допомогу в організації змагань.

DSC 1291DSC 1285DSC 1289DSC 1339DSC 1341