Дитяче серденько, живи!

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» щорічно проводить акції з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Кожна акція має різний медичний напрямок.

Цього року вже в чотирнадцяте 1 по 30 квітня у всіх областях України відбулася благодійна акція «Дитяче серденько, живи!» з метою збору коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні.

Учнівські, батьківські, педагогічні колективи Гребінківського району активно долучилися до благодійництва, що дало змогу перерахувати до Полтавського обласного штабу благодійного фонду кошти в сумі 4 тисячі 262 грн.

Минулого року під час акції «Серце до серця» в Полтавській області було зібрано 226 тисяч гривень для лікування дітей із вадами слуху. На ці кошти закуплено діагностичний аудіометр AD629 для діагностики патології слуху новонароджених.

Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції «Серце до серця», надається безкоштовно!

viber image 2019-05-15  11.19.29