День Незалежності України

День Незалежності — це данина поваги борцям за свободу У цей день ми єднаємось, зустрічаючи головне свято країни. Це наше національне свято, що дає кожному жителю Гребінчиного краю впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість ростити нове покоління в дусі традицій та поваги до предків. Занадто багато тривожних подій відбувається, однак єдність народу нашої країни в черговий раз доводить торжество правди і добра над злом, яке не може перемогти гордий український дух, залишений у спадок славними предками.

Афіша2

Положення про проведення змагань на Кубок Незалежності