День визволення Гребінківщини від фашистських загарбників

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ, УЧНІ, БАТЬКИ

СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ З ТЕРИТОРІЇ ГРЕБІНКІВЩИНИ

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії планети та причина найбільших трагедій ХХ століття. Внесок Українського народу в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні колосальний. Для України Друга світова війна – національна трагедія. Ця війна – свідчення прояву патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму.
Ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині. Цього дня ми знову повертаємося до незабутнього вересня 1943 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу, свободу Гребінчиного краю у страшному поєдинку. Жодні слова не зможуть передати ту вдячність, яку хочемо висловити за ваш одвічний подвиг порятунку рідної землі та її народу, наші визволителі.
Низький уклін та сердечна вдячність ветеранам, які пройшли через жахливі бої та кровопролиття, самовіддано працювали у складні повоєнні роки, які через лихоліття війни пронесли любов до Вітчизни й бажання бачити її заможною та квітучою.
Від усього серця бажаю Вам, шановні ветерани, довголіття, міцного здоров’я, злагоди й добробуту вашим оселям.
Жива пам’ять про такі події є застереженням для будь-якої країни, наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту  Н.Носова