Місячник безпеки дорожнього руху

Протягом вересня 2019 року в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!».

В рамках місячника в закладах освіти було проведено уроки, бесіди, виховні години, практичні навчання за темами “Дорожній рух — наш вірний друг!”, “Знай та вивчай правила дорожнього руху”, “Безпека на дорозі — безпека твого життя», вікторини та ігри «Найрозумніший пішохід», «Знай, умій, дотримуйся» на знання правил дорожнього руху, організовано флешмоби, розроблено індивідуальні схеми маршрутів безпечного руху “Мій шлях зі школи до дому” дітей до закладу освіти та в зворотньому напрямку.

Поновлено інформаційні куточки, проведено тематичні диктанти "Увага! Діти на дорозі!", організовано конкурси малюнків «Водій та пішохід», «Правила дорожнього руху – твоя безпека», перегляд мультфільмів та фільмів, присвячених безпеці на дорозі, зустрічі з працівниками патрульної поліції.

5672348 1011 121314151617181920 21