Проведено робочу нараду

14 серпня 2020 року у відділі освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА відбулася робоча нарада з підготовки до нового навчального року.
В нараді взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хворостян О.О., головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Гребінківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Назаренко С.І., санітарний фельдшер відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Гребінківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Коновалова Т.Г.
Обговорено виконання Постанови головного державного санітарного лікаря від 30.07.2020 року № 42 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” .
Держпродспоживслужба має досить широке коло повноважень, які пов’язані із гарантуванням продовольчої безпеки, контролем за безпечністю харчових продуктів. Окремо, відповідно до ситуації в країні, на службу покладено обов’язки щодо попередження поширення коронавірусу.
Віримо, що спільна та злагоджена діяльність забезпечить епідеміологічне благополуччя.
117971716 595673487985640 1663097923450626315 o