Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 навчального року!

4 та 5 січня 2014року відбулися обласні олімпіади з історії та російської мови і літератури.

До складу команд району ввійшли вихованці Гребінківської гімназії, загальноосвітніх шкіл міста №2 та №4.Згідно рішень обласних журі, учениця 9 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лунга Юлія посіла ІІІ місце на обласній олімпіаді з історії; учениця 9 класу Гребінківської гімназії Линовицька Оксана – ІІІ місце на обласній олімпіаді з російської мови та літератури.Вітаємо переможців та їхніх учителів: Кулікову Тамару Віталіївну, вчителя історії ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 міста, Глібовця Володимира Васильовича, вчителя російської мови та світової літератури Гребінківської гімназії.