Склад робочої групи

Бігун Н.О.

Завідуюча райметодкабінетом відділу освіти, молоді та спорту

Організовує роботу методичного кабінету, здійснює контроль за організацією внутрішкільної методичної роботи. Відповідає за організацію підвищення кваліфікації всіх педагогічних працівників району. Організовує роботу районних методичних об'єднань, постійно діючих семінарів. Вивчає, узагальнює, впроваджує передовий педагогічний досвід закладів району. Організовує і проводить районні конкурси "Вчитель року", "Класний керівник року", районний ярмарок педагогічних технологій. Вивчає рівень знань, умінь і навичок учнів, стан викладання в початкових класах.

Бузало К.І.

Методист РМК

Відповідає за підготовку і видання методичних матеріалів, рекомендацій, інформаційних матеріалів для вчителів. Організовує підготовку і проведення олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів з певного предмета. Контролює якість навчальних занять, надає методичну, консультативну допомогу вчителям математики, астрономії, креслення, фізики, економіки, інформатики. Відповідає за роботу з дітьми пільгових категорій Здійснює контроль за виконанням програми  «Сто відсотків»

Дикий В.Г.

Методист РМК

Вивчає рівень умінь і навичок учнів, стан викладання суспільних наук, історії, правознавства, фізичної культури, захисту Вітчизни у ЗНЗ району. Визначає потребу у педагогічних кадрах і сприяє забезпеченню ними навчально-виховних закладів. Організовує роботу по атестації педагогічних працівників. Контролює організацію роботи з молодими спеціалістами. Відповідає за організацію спортивно-масової та туристичю-краєзнавчої роботи

Юрченко М.І.

Методист РМК

Вивчає рівень умінь і навичок учнів, стан викладання російської мови і зарубіжної літератури, хімії, біології, трудового навчання, іноземної мови, географії, етики, основ здоров’я у ЗНЗ району та їх відповідність державним стандартам. Здійснює організацію і проведення педвиставок, творчих звітів, конкурсів, науково-практичних конференцій, педчитань тощо. Організовує роботу по забезпеченню навчальних  закладів і навчальною та методичною літературою. Здійснює контроль за навчальним процесом СЮТ і Будинку дитячої та юнацької творчості.

Тищенко Л.І.

Методист РМК

Здійснює контроль за станом навчально-виховної роботи, планування мережі, комплектацією в дошкільних закладах освіти району. Організовує реалізацію в районі обов'язкової дошкільної освіти. Здійснює вивчення, узагальнення та поширення педагогічного досвіду працівників дошкільних закладів. Здійснює замовлення на оформлення документів про освіту. Вивчає рівень знань, умінь і навичок учнів, стан викладання української мови та літератури в загальноосвітніх навчальних закладах.

9 т 878

Савченко С.В.

Методист РМК

Здійснює організаційні, координувальні та навчально-методичні функції у галузі практичної психології, які організовують роботу за такими головними напрямками:

• консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу;
  • просвітницько-пропагандистська робота;
  • превентивне виховання.

Організовує методичне забезпечення всіх працівників психологічної служби району. Сприяє кваліфікаційному, творчому, науковому росту працівників психологічної служби.

Холодова Т

Холодова Т.М.

Завідуюча психолого-медико-педагогічною консультацією

Організовує роботу щодо своєчасного виявлення, ведення обліку дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку, діагностичне обстеження дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Приймає колегіальне рішення про встановлення діагнозу, визначення для дитини адекватних умов навчання, виховання, корекції, реабілітації, інтеграції в суспільне життя, надає висновок.

Хребет В.П.

Керівник господарської групи

Здійснює технічний нагляд і контроль за станом будівель, споруд, якістю проведення поточних ремонтів та відповідність їх виконання до вимог нормативних документів. Бере участь в обстеженні приміщень підпорядкованих закладів освіти  на предмет їх безаварійної експлуатації. Приймає рішення з технічних та організаційних питань, що виникають у ході проведення ремонтних робіт. Надає практичну допомогу та консультації  щодо порядку   виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання  відповідних  дозволів. Відповідає за організацію роботи з охорони праці та по забезпеченню протипожежної безпеки у відділі освіти

WP 20180921 09 27 18 Pro

Бузало С.О.

Юрисконсульт

Розробляє  документи правового характеру, керує правовою роботою в установі,  надає правову допомогe структурним підрозділам відділу освіти та громадянам з освітянських питань.

Васильченко Л.М.

Секретар-друкарка

Веде діловодство, оформляє справи відповідно до затвердженої номенклатури.Приймає і передає телефонограми, приймає кореспонденцію, здійснює її систематизацію, слідкує за термінами виконання доручень начальника відділу освіти.

Коляда О.Б.

Головний  бухгалтер

Організовує роботу з ведення бухгалтерського обліку та забезпечує виконання завдань, покладених на бухгалтерську службу.