"Велике кохання Великого Кобзаря"

На виконання в районі Указу Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка відділ освіти, молоді та спорту разом з відділом культури райдержадміністрації провели 15 січня 2014 р. літературно-музичний вечір «Велике кохання Великого Кобзаря».

Розпочався захід виступом Першого заступника голови райдержадміністрації Лисогор В.М., яка розповіла про найяскравіші моменти життя і творчості Шевченка. Безвиненко Л.А., завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм, була ведучою вечора. Вона ознайомила присутніх з маловідомими фактами життєвого і творчого шляху поета.

Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста зачитували вірші любовної лірики Т.Г.Шевченка. У виконанні учня 11 класу Рубана Сергія прозвучала поезія «Якби зустрілися ми знов», Сліпак Ігор декламував знамениту «Г.З.»

Закінчився вечір словами подяки редактора районної газети «Гребінчин край» Лакуші Н.О. Вона подарувала музею книги про життя і творчість Великого Кобзаря.