"Шевченко – кобзар, поет, художник"

З метою реалізації в регіоні завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка  16 січня 2014 року у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено виставку дитячих робіт та малюнків на тему «Шевченко – кобзар, поет, художник» за участю Першого заступника голови райдержадміністрації В.Лисогор.

На огляд присутніх були представлені роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, учнів Гребінківської гімназії, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 та №4 міста, Майорщинської, Мар’янівської, Ульяновської, Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів, а саме вироби з солоного тіста, бісеру, вишиванки, роботи, виконані в техніці квілінг, малюнки, ілюстрації до творів Тараса Шевченка.

Валентина Миколаївна дала високу оцінку експозиціям виставки та  висловила слова щирої вдячності учням та їх керівникам за чудові роботи, побажала всім  творчого натхнення і успіхів в улюбленій справі.

5

3

1

2

4

 

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash