"Єднаймося!"

На реалізацію завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності, громадянської злагоди 22 січня 2014 року у Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 був проведений виховний захід «Єднаймося!» для школярів міста та району з нагоди Дня Соборності України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки.

На свято були запрошені Перший заступник голови Гребінківської РДА Лисогор В.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА Бігун Н.О.

«День Соборності –державне свято, яке відзначають в Україні щорічно 22 січня, у день проголошення Акту возз΄єднання УНР і ЗУНР, що відбулося у 1919 р. Кожна людина повинна бути патріотом своєї держави і її свідомим громадянином», - такими словами підкреслила значимість даної події Наталія Олексіївна.

Проведений захід – це вияв національної свідомості, який обєднав учнів, батьків, вчителів, людей старшого покоління .

Лунали щирі українські пісні у виконанні народного самодіяльного хорового колективу "Берегиня", керівником якого є Неля Олександрівна Луценко – бабуся учня школи, Дробжевої Анни, учениці 3 класу.

Учні початкових класів поділилися знаннями про сокровенне і цінне, величне та могутнє – символи держави.

Л.Д.Ставицька,вчитель математики, розповіла про мистецтво виготовлення ляльок-мотанок, яким займається сама і навчає учнів школи. Л.С.Кузьменко, вчитель української мови та літератури, підготувала з дівчатками 5-6 класів чудову музичну композицію " Рушник".

Цікаву розповідь багатодітної матері Н.Д.Калинич почули глядачі про мистецтво лозоплетіння.

Свято нікого не залишило байдужим, посіявши в душах всіх присутніх зерно патріотизму та гордості за свою державу.

Гості свята висловили вдячність учням та вчителям Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, бо подібні заходи сприяють порозумінню, консолідації українського народу.

IMG 7046 новый размер

IMG 7049 новый размер

IMG 7051 новый размер

IMG 7052 новый размер

IMG 7056 новый размер

IMG 7058 новый размер

IMG 7060 новый размер

IMG 7063 новый размер

IMG 7072 новый размер

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash