Вітаємо з призначенням!

205067890ebb7b3c9f0cfbffba08d3cd

Наказом начальника відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА від 18.01.2017 року №2-к Теслімова Ніна Іванівна призначена директором Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, як переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора цієї школи.

Шановна Ніно Іванівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду - директора школи.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.

Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на новій посаді хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Хай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчих перемог. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash