Відкрита першість Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 з шахів

18 січня 2018 року в Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбулися відкриті змагання першості школи з шахів, в яких взяли участь шахісти Гребінківських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 2 та № 4, Гребінківської гімназії, Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Є.П.Гребінки, Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможцем змагань став Михальов Олександр (учень 9 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), друге місце посіла Бут Вікторія (учениця 5 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), на третьому місці - Король Артем (учень 8 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4).

Переможці змагань нагороджені грамотами та цінними призами.