День Соборності

22 січня  2018 року відбулося свято до Дня Соборності «Україна соборна: від ідеї до життя» у міському Будинку культури.

Талановиті колективи Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступені, Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дитячої музичної школи, міського Будинку культури продемонстрували творчі здобутки. Учасники заходу  танцювали  і натхненно співали пісні.

Присутніх привітав голова Гребінківської районної ради Зінченко В.М.

Здавна українська земля славилась своїми звичаями та традиціями. Вони формувались століттями. Учні Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів представили історію, традиції, надбання західних регіонів України, учні Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – центральних областей нашої держави. Символічним став обмін хлібом на вишитому рушнику, як запорука єдності, добробуту та взаємопорозуміння.

До підростаючого покоління звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА Носова Н.С., наголосивши на  формуванні  національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму.

Школи  також  організували виставки робіт декоративно-вжиткового мистецтва. Овсюківці всіх охочих частували колоритними гуцульськими стравами.

22 січня 1919 року Україна стала єдиною, і відтоді ніхто і ніколи не роз’єднає її. Нас об’єднує не лише спільна територія, але й культура, спільні цілі та традиції.

161737891012222423161820132519