Безсмертний

 

5161

9 лютого річниця славного подвигу Григорія Сергійовича Кагамлика .

Далеко за межами Полтавської області відоме ім’я нашого славного земляка. У розпалі бою поблизу села Друге Нікольське Курської області 9 лютого 1943 року на бійців відділення бронебійників сержанта Г. Кагамлика посунула ворожа колона у складі семи танків і самохідних гармат. Влучним пострілом командир підбив дві машини. Незабаром Григорій отримав поранення, але, переборюючи біль, продовжував керувати боєм. Не припиняючи вогню, він підбив ще одну самохідку. В останні хвилини життя мужній воїн кров’ю написав на комсомольському квитку: “Умру, але не відступлю ні кроку назад. Клянуся своєю кров’ю. Сержант Кагамлик”.

Низький уклін герою-земляку від усього молодого покоління за подвиг та безмежна вдячність за те, що є на кого рівнятися.

Жага до волі, до того, щоб бути господарями на своїй землі, – одвічна мрія нашого народу. Сьогодні ми засвідчуємо свою силу, єдність, прагнення здобути і розбудовувати повноцінну державу. Заради своїх дітей, заради світлої пам’яті тих, хто боровся за мир.

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash