Талановита молодь

Обласний огляд-конкурс команд КВН загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів щорічно проводиться з метою розвитку дитячого та молодіжного руху КВН в області, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді.

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА висловлює слова вдячності колективу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Лисенко М.А.)  за участь у зональному конкурсі команд КВН, який відбувся  6 лютого в місті Пирятині та за розвиток КВНівського руху.

Склад  команди «Люкс»: Шолох Олександр (6 кл.), Іванов Анатолій, Хорошко Олег, Пиж Марта (9 кл.), Ветушко Альона, Олексієнко Дмитро (10 кл.), Іванченко Анастасія, Савчукова Ольга, Цапенко Володимир (11 кл).

Команда  показала гідний рівень підготовки завдяки злагодженій і чіткій роботі педагогів.

67782089

Виступ команди можна переглянути на youtube-каналі відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.