Учитель Нової української школи – носій суспільних й освітніх змін

2 березня 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації проведено круглий стіл на тему «Нова українська школа – виклики та очікування».

У засіданні взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С., завідуюча методичним кабінетом відділу Бігун Н.О., методист відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Кохно Л.М., директор Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дяченко М.І., педагогічні працівники, батьки майбутніх першокласників Гребінківської гімназії, Гребінківських ЗОШ І-ІІІ № 4 та № 1.

Присутні висловили ставлення до новацій в освіті, запропоновані у новому Законі України «Про освіту», обговорили мету і головні компоненти Нової української школи, нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції НУШ.

Учасники круглого столу сподіваються, що навчання в реформованій школі буде цікавим і корисним, розвивальним і дослідницьким, гуманним і патріотичним, яке принесе задоволення дітям, батькам і вчителям.