Районний огляд-конкурс театральних колективів

6 березня 2018 року у міському Будинку культури відбувся районний огляд-конкурс театральних колективів. Конкурс проводився з метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь театральні колективи загальноосвітніх навчальних закладів району. Учасники показали свою майстерність гри на сцені. Журі оцінювало художній рівень драматичного твору, відповідність віку, режисерське вирішення вистави, сценографію та костюми.

Переможцем огляду-конкурсу у старшій групі став аматорський колектив «Берегиня» Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце посів театральний колектив «Фантазія» Кулажинської ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце - колектив «Мельпомена»  Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Третє місте у молодшій групі журі присудило театральному колективу «Орфей» Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Творчі колективи відзначені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації. Театральний колектив Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. буде захищати честь району 13 березня 2018 року на зональному огляді-конкурсі у м. Миргороді.

DSC 0165DSC 0168DSC 0172DSC 0177DSC 0184DSC 0189DSC 0205DSC 0159