Засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики стосовно сім’ї, молоді та дітей

14 березня 2018 року за головуванням першого заступника Гребінківської райдержадміністрації Запорожця С.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики стосовно сім’ї, молоді та дітей на території Гребінківського району.

В засіданні взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Хворостян О.О., директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Даценко В.В., начальник служби у справах дітей Жолобецька В.М., начальник відділу агропромислового розвитку Онищенко М.В., завідувач сектору з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Федоренко Т.М. та інспектор ювенальної превенції Гребінківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Романченко Т.А.

Традиційно щороку відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації проводить районний конкурс „Успішна жінка Полтавщини”. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хворостян Олександра Олександрівна розповіла про умови конкурсу, який планується провести в травні 2018 року. Були озвучені 18 номінацій та перелік документів, необхідний для участі в конкурсі. Відділ освіти, молоді та спорту продовжуватиме інформаційну кампанію задля залучення успішних жінок району в даному заході.