Оздоровлення

Про оздоровлення та відпочинок вихованців та учнів 

Гребінківського району влітку 2018 року

Як оздоровити дитину в 2018 році (покрокова інструкція)

 

Про оздоровлення та відпочинок вихованців та учнів 

Гребінківського району влітку 2017 року

1

 Шановні батьки!

Відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, затвердженої п’ятою сесією сьомого скликання Гребінківської районної ради від 20 травня 2016 року, у 2017 році з обласного та районного бюджетів передбачені кошти на оздоровлення дітей.

Відділом освіти, молоді та спорту будуть придбані путівки в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Путівки надаватимуться на безоплатній основі та частковій доплаті батьків:

  • з 100% оплатою путівок з районного бюджету( для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей з малозабезпечених сімей; бездоглядних та безпритульних дітей; дітей, що постраждали від наслідків стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних сімей; дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньопереміщених осіб та фактично проживають на території Гребінківського району; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій);
  • з 90% оплатою путівок з районного бюджету (для дітей-інвалідів);
  • з 80% оплатою путівок з районного бюджету (для талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд);
  • з 70% оплатою путівок з районного бюджету (для дітей, що перебувають на диспансерному обліку; дітей працівників бюджетної сфери; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села).

Також у 2017 році в Полтавській області продовжується механізм відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми. Часткове відшкодування здійснюється в розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 70% від вартості путівки на кожну дитину віком від 7 до 18 років. Механізм відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку здійснюється незалежно від наявності пільгової категорії у дитини.

Шановні батьки! Якщо ви ще не визначились, де і як оздоровити дитину в літній період, звертайтесь до відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації для довідок щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей району: (05359)91661 або (099)0092251; м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9

3 2

4

Наказ "Про організацію заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році"

Наказ "Про мережу закладів оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році"

Районні заходи в рамках акції "Подаруй дітям літо" з 29 травня по 16 червня 2017 року 

Про оздоровлення та відпочинок вихованців та учнів 

Гребінківського району влітку 2016 року

 Порядок організації заходів з часткової оплати вартості путівки до ДЗОВ області

Зразок заяви батьків про намір закупівлі путівки

Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області які беруть участь у забезпеченні організації заходів з часткової оплати вартості путівки до ДЗОВ області для оздоровлення дітей, що виховуються в сім’ях з дітьми у 2016 році

 

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.02.2016 №73 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району"

Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету

Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2020 роки

Про оздоровлення вихованців та учнів 
Гребінківського району влітку 2015 року

Про районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей району в 2015 році

Мережа позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області у 2015 році

Методичні рекомендації щодо формату, змісту та практичного наповнення організації навчання у літніх мовних таборах 

Про оздоровлення вихованців та учнів 

Гребінківського району влітку 2014 року

Весела табірна зміна

Добігає кінця табірна зміна. У дітей пришкільного табору відпочинку Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Журавлик»  гарних вражень вже на цілий рік вистачить. Адже скільки цікавого відбувається у “Журавлику ”!

Особливо запам’ятався День туризму і спорту . Незабутнім було і свято відкриття табірної зміни у школі. Багато позитивних емоцій додали дітворі танцювальний марафон,  поїздка  в м. Лубни та в м.Гребінка  в пожежну  частину та цех по виготовленню фасованої  питної води «Гребінківська» ,  походи  до річки ,  прогулянки та відвідування футбольних матчів на сільському стадіоні. А скільки пісень ми вивчили…

Але не було б  наше життя таке яскраве, веселе та солодке , якби  не наші спонсори:  Сухенко В.В.,Коломієць М.О., Панімаш Б.П., Дяченко П.А., Коломієць В.О., Охріменко В.Я.,Проскурня В.А.,  Гавриленко В.П., Кокозій  С.М., Федорченко В.Д., Чілінгарян О.Б., Коломієць О.М.

Табірна зміна добігає кінця… А  попереду внас ще багато цікавого і захоплюючого.

S6303548 новый размер

S6303556 новый размер

S6303558 новый размер

S6303574 новый размер

S6303585 новый размер

Порядок фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Про районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей району в 2014 році

Графіки заїздів у дитячі заклади оздоровлення в межах та за межами Полтавської області, з якими Полтавським облвідділенням Фонду укладено угоди.

Орієнтовний розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку придбаних за рахунок обласного бюджету.


Про оздоровлення вихованців та учнів
Гребінківського району влітку 2013 року

Наказ України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Типове положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку 


Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гребінківського району № 110 від 30.04.2013 р. "Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році"

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гребінківського району № 111 від 07.05.2013 р. "Про організацію роботи пришкільних таборів влітку 2013 року"

Мережа закладів відпочинку дітей влітку 2013 року

Документація пришкільного табору

Примірна посадова інструкція начальника пришкільного табору

 

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash