Проведено ІІІ гру "Що? Де? Коли?" в рамках святкування Дня молоді

30 червня 2019 року у рамках відзначення Дня молоді у відділі освіти, молоді та спорту відбулася ІІІ гра "Що? Де? Коли?".

Детальніше...

Щасливої дороги, любі діти!

27 чевня 2019 року у с. Велика Круча Пирятинського району на території готельного комплексу "Велика Круча" відбулося свято Випускного вечора закладів загальної середньої освіти району. Відділ освіти, молоді та спорту висловлює щиру подяку всім учасникам Випускного свята!

Детальніше...

Продовження співпраці з Корпусом Миру США за проектом «Молодіжний розвиток»

18 червня 2019 року відбулась чергова зустріч представника Корпусу Миру Шевченко Ірини з начальником відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носовою Н.С. та головним спеціалістом відділу Хворостян О.О. для узгодження та уточнення плану роботи волонтера. На цьому етапі відбувся огляд житлово-побутових умов родин, які будуть приймати волонтера терміном на 2 роки.

Детальніше...

День батька

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають.

Детальніше...

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

14 червня 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району, на якій було розглянуто питання, що стосуються завершення навчального року та планування діяльності закладів освіти на 2019-2020 навчальний рік. 

Детальніше...

Розпочалась оздоровча кампанія 2019

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку розпочали свою роботу денні пришкільні табори. В таборах забезпечується належний догляд за дітьми, виховний процес, їх повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів.

Детальніше...

37400, Полтавська обл. м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 9 тел. 05359 91-5-60 e-mail: osvita@adm-hrebinka.gov.ua
Використання матеріалів на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт osvita.adm-hrebinka.gov.ua
Онлайн радио #radiobells_script_hash